Vajalik detailne informatsioon aitab meil teha võimalikult täpse ja detailse hinnapakkumise.
Täitke see väli juhul, kui auto numbrit või VIN koodi anda ei soovi või auto pole Eesti registris.
KUI VALITE MEIE PAKUTAVATE SOOJENDUSSEADMETE PAKKUMISTE HULGAST AUTOTERMI TOOTE, SAATE VALIDA KA ENDALE SOBIVA PAIGALDUSKOHA ÜLE EESTI MEIE AUTOTERM PARTNERITE HULGAST. TEIE TEHTUD VALIKU KORRAL TEEB TEILE AUTOTERMI TOOTE PAKKUMISE MEIE PARTNER JA HINNA SOBIVUSEL TEOSTAB KA PAIGALDUSE. KÕIKIDE EELSOOJENDITE PAIGALDUST TEOSTAME MEIE IKKAGI ÜKSNES JA AINULT TARTUS.
Pakume kaugemalt tulijatele asendusautot, et päevatoimetused ei jääks tegemata. Vabandame ette, kui kohaliku kandi inimesele tundub diskrimineerimisena. Asendusautoks on Audi A6 (C5) 2004. a 2.4L 125 kW bensiinimootoriga eksemplar, mis tarbib üksnes ja ainult 98 E oktaanarvuga beniini. Asendusauto soovi korral tuleb sõmida meiega rendileping.
näit. C-Kit'i paigaldus, ümberehitus, remont, diagnostika, kliimaseadme remont, autoelektritööd, lukksepatööd, varuosade hinnapäring vms.
Seda tahame teada põhjusel, et saaksite lisaks mootoriplokile soojaks ka oma masina salongi, kuna komplektid erinevatel masinatel ja ka samuti näiteks soojendusel või kliimaseadmel on erinevad.

Lisa kommentaar