Lisajuhtseadmed (valitavad)

Autoterm Planar-2D-12-ТМ (2 kW) õhksoojendi komplekt.

Autoterm Planar 2D on kompatseim õhksoojendi mudel tootmisliinil. 

Autoterm Planar on ette nähtud erineva maismaatranspordi ruumide ja salongide kütmiseks, nagu väikeveokite kabiinid, kaubikute kaubaruumid ja kabiinid. Samuti saab õhksoojendit kasutada erinevate ujuvaluste (paadid, kaatrid jne. täispikkusega kuni 33 jalga/10 m) ruumide kütmiseks. 

Õhkkütteseadme Autoterm Planar 2D võimsus jääb vahemikku 0,8 – 2 kW ja see on võimeline ülesse kütma ruume tunnis kogumahuga kuni 75 m³. Lisaks on seade ka ökonoomne tarbides kütust ca’ 0,1 – 0,24 l/h. Autoterm Planar 2D õhksoojendi komplekt on saadaval kahes modifikatsioonis, 12V ja 24V komplekt.

Õhksoojendi põhiline eelis on võimekus töötada stabiilselt väga madalatel temperatuuridel. Ilma harjadeta induktiivelektrimootorid on loodud kestma üle 12 000 töötunni. Seejuures on tagatud seadme kõrge kvaliteet, madal kütusekulu ning mõistlik hind. Autotermi seadmed on enda kõrget kvaliteeti korduvalt tõestanud, töötades väga äärmuslikes keskkonnatingimustes, nagu näiteks mereveekogudel ja raskeveokitel karjäärides. Autotermi soojenditel on ühtne Euroopa tagatis ja kindlustatud tsiviilvastutus. 

Autoterm Planar 2D on juhitav nii standardse juhtseadmega PU-5 ja standardse alarmsüsteemiga (pakutava vaba kontrollahelaga/kanaliga) kui ka GSM distantsjuhtimisega (saadaval eraldi), mis on juhitav nii Äppi, SMSi kui ka kõnega. Nutitelefonidele on olemas tasuta allalaetav rakendus Autoterm Control, mis jookseb nii Android kui ka IOS süsteemidel. 

Nagu ka teised Autotermi soojendikomplektid, tuleb Planar 2D tehasest välja täiskomplektsena. Komplekt sisaldab: õhuvõtutoru koos 80 cm pikkuse summutiga, väljalasketoru koos summutiga, kütusetoru, kütusevõtutoru, juhtseade PU-5, kaablikomplekt, kütusepump, tsirkulatsioonipump, kinnitus- ja paigaldustarvikud, dokumentatsioon jne.

TOOTE SAATE OSTA SIIT:

Autoterm Planar 2D spetsifikatsioonid: