Vajalik detailne informatsioon aitab meil teha võimalikult täpse ja detailse hinnapakkumise.
Täitke see väli juhul, kui auto numbrit või VIN koodi anda ei soovi või auto pole Eesti registris.
KUI VALITE MEIE PAKUTAVATE SOOJENDUSSEADMETE PAKKUMISTE HULGAST AUTOTERMI TOOTE, SAATE VALIDA KA ENDALE SOBIVA PAIGALDUSKOHA ÜLE EESTI MEIE AUTOTERM PARTNERITE HULGAST. TEIE TEHTUD VALIKU KORRAL TEEME TEILE AUTOTERMI TOOTE PAKKUMISE JA SUUNAME TEID PAIGALDUSSE MEIE PARTNERI JUURDE. KÕIKIDE EELSOOJENDITE (K.A KASUTATUD EELSOOJENDITE) PAIGALDUST TEOSTAME IKKAGI ENDISELT TARTUS VÕI PÄRNUS.
Pakume kaugemalt tulijatele asendusautot, et päevatoimetused ei jääks tegemata. Vabandame ette, kui kohaliku kandi inimesele tundub diskrimineerimisena. Asendusautot on võimalik pakkuda üksnes Tartu osakonnas. Asendusautoks on Opel Omega B Caravan 2001. a 2.2L Ecotec 106 kW bensiinimootoriga eksemplar.
näit. C-Kit'i paigaldus, ümberehitus, remont, diagnostika, kliimaseadme remont, autoelektritööd, lukksepatööd, varuosade hinnapäring vms.
Seda tahame teada põhjusel, et saaksite lisaks mootoriplokile soojaks ka oma masina salongi, kuna komplektid erinevatel masinatel ja ka samuti näiteks soojendusel või kliimaseadmel on erinevad.

2 thoughts on “Hinnapäring”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.