• +372 52552343
  • info@eelsoojendid.eu
  • Suvehooajal oleme avatud E - R 09.00 - 16.00 L,P suletud
www.eelsoojendid.eu

Küsi meilt tasuta hinnapakkumist oma autole

Avaleht

OÜ Eelsoojendid põhilisteks tegevusaladeks on sõidu- ja veoautode, mootorrataste, spetsiaalmasinate, busside ning väikelaevade elektritööd, diagnostika ning spetsialiseerumine spetsiifilistele lisaseadmetele. Oluliseks väljundiks ettevõtte praktikas on just erinevate masinaliikide lisaseadmete müük, hooldus, remont ja paigaldus.

Üheks prioriteetsemaks tegevusartikliks on autonoomsete sõidu- ja eelsoojendite, aga ka sõltuvate plokisoojendite ning lisakomponentide turustamine, mis endas sisaldab nii soojendite, soojendite varuosade ja tarvikute müüki kui ka terviklahenduste väljatöötamist detailideni ning nende realiseerimist tihedas koostöös tuntud kaubamärkide turustajatega.

Terviklahenduste väljatöötamisel ja realiseerimisel arvestame alati klientide soovidega. Ettevõtte ridades töötavad inimesed omavad pikaajalist kogemust loetletud aladel, mistõttu oskame abiks olla professionaalsete lahenduste leidmisel, hea klienditeeninduse tagamisel ja soodsaima hinna kujundamisel.

Tule küsi spetsialistilt ja saa parimat professionaalset abi!

Viimased uudised


Küsi hinnapakkumist täna ja säästad 10%
20. november 2015

NB! Uute ja kasutatud komplektide paigaldushinnad hakkavad pihta 250 € koos KM-ga, mis moodustab üldistest paigaldusjuhtudest ca’ 98 %. Küsi individuaalset hinnapakkumist siit .

Loe edasi
Avame uue töökoja Rakveres

NB! Avame novembri algusest lisaks ka uue töökoja Tartus, Vasara 48 ning lähitulevikus ka Rakveres. Saame oma klientidele pakkuda veelgi kvaliteetsemat teenust ja seda ka lühema ooteajaga. Valmimas on ka uus koduleht, mis on veelgi detailsem ja loomulikult ka mobiilisõbralik. Hoiame teid uute uudistega kursis. Seniks ilusat sügist!

Loe edasi
Vanemad uudised

Meie teenused

VAATA EDASI