• +372 5255243
  • info@eelsoojendid.eu
  • Suvehooajal oleme avatud E - R 09.00 - 16.00 L,P suletud NB! OLEME KOLLEKTIIVPUHKUSEL 05.06.2017 - 25.06.2017! JÄLLENÄGEMISENI 26. JUUNIL! ILUSAT JAANI KÕIGILE!
www.eelsoojendid.eu

Küsi meilt tasuta hinnapakkumist oma autole

Avaleht

OÜ Eelsoojendid põhilisteks tegevusaladeks on sõidu- ja veoautode, mootorrataste, spetsiaalmasinate, busside ning väikelaevade elektritööd, diagnostika ning spetsialiseerumine spetsiifilistele lisaseadmetele. Oluliseks väljundiks ettevõtte praktikas on just erinevate masinaliikide lisaseadmete müük, hooldus, remont ja paigaldus.

Üheks prioriteetsemaks tegevusartikliks on autonoomsete sõidu- ja eelsoojendite, aga ka sõltuvate plokisoojendite ning lisakomponentide turustamine, mis endas sisaldab nii soojendite, soojendite varuosade ja tarvikute müüki kui ka terviklahenduste väljatöötamist detailideni ning nende realiseerimist tihedas koostöös tuntud kaubamärkide turustajatega.

Terviklahenduste väljatöötamisel ja realiseerimisel arvestame alati klientide soovidega. Ettevõtte ridades töötavad inimesed omavad pikaajalist kogemust loetletud aladel, mistõttu oskame abiks olla professionaalsete lahenduste leidmisel, hea klienditeeninduse tagamisel ja soodsaima hinna kujundamisel.

Tule küsi spetsialistilt ja saa parimat professionaalset abi!

Viimased uudised


Autokliimaseadmete diagnostika, remont, hooldus ja täitmine
5. mai 2017

Suvi pole enam kaugel. Teostame autokliimaseadmete diagnostikat, remonti, hooldust ja täitmist täisautomaatse SILCO Advance Preset CS 195 E seadmega, mille koostamisel on kasutatud ainult kvaliteetkomponente. Seadme eeliseks on see, et kõik vajalikud toimingud (süsteemi tühjendamine, vaakum jne.) võimalik teostada eraldi. SMART SERVICE funktsioon laseb hooldatava sõiduki kliimasüsteemis väikse külmaine kao puhul rakendada ka lühendatud hooldusvälpa, […]

Loe edasi
Avame uue töökoja Pärnus

NB! Avame sellel suvel lisaks ka uue töökoja Pärnus. Saame oma klientidele pakkuda veelgi kvaliteetsemat teenust ja seda ka lühema ooteajaga. Valmimas on ka uus koduleht, mis on veelgi detailsem ja loomulikult ka mobiilisõbralik. Hoiame teid uute uudistega kursis. Seniks ilusat kevadet!

Loe edasi
Vanemad uudised

Meie teenused

VAATA EDASI